Strategia UMK

Aktualności

więcej: Strategia UMK: Kształcenie personalne
Strategia UMK: Kształcenie personalne
2023-06-30

Bloki kompetencyjne, mikropoświadczenia, małe personalizowane formy kształcenia, certyfikowane kursy prowadzone przez dobrze wyszkoloną kadrę – to tylko niektóre z elementów realizowanej na UMK Strategii Uniwersytetu w obszarze "Kształcenie".

więcej »
więcej: Strategia UMK:
Strategia UMK: "Ludzie" z sukcesami
2023-05-31

Otwarty i transparentny system zatrudniania osób z kraju i zagranicy, przewodnik dla zainteresowanych pracą na UMK, e-rekrutacja, szkolenia, poszerzenie możliwości rozwoju oraz nagroda HR Excellence in Research – półtora roku od rozpoczęcia wdrażania Strategii Uniwersytetu sprawdzamy, jakie cele udało się osiągnąć w obszarze "Ludzie".

więcej »
więcej: Strategia UMK: nowoczesne zarządzanie
Strategia UMK: nowoczesne zarządzanie
2022-03-24

- Stałe doskonalenie się, odpowiedzialne przywództwo na każdym poziomie i zrównoważony rozwój całej wspólnoty to podstawowe zasady zarządzania uczelnią, które przyjęliśmy - mówi dr Tomasz Jędrzejewski, kanclerz UMK i koordynator zespołu odpowiedzialnego za wdrożenie strategii UMK w obszarze "Zarządzanie".

więcej »
więcej: Strategia UMK: rozwój uniwersyteckiej wspólnoty
Strategia UMK: rozwój uniwersyteckiej wspólnoty
2022-03-10

- Zależy nam, aby uczelnia była prawdziwą wspólnotą, tworzoną przez całą jej społeczność. Docenianie i promowanie potencjału, jaki tkwi w ludziach, zapewni Uniwersytetowi ciągły i zrównoważony rozwój – mówi prof. dr hab. Beata Przyborowska, prorektor ds. studenckich i koordynatorka zespołu odpowiedzialnego za wdrożenie strategii UMK w obszarze "Ludzie".

więcej »
więcej: Strategia UMK: zaangażowanie w relacje
Strategia UMK: zaangażowanie w relacje
2022-02-24

- Chcemy być instytucją mocno osadzoną w swoim otoczeniu, silnie zaangażowaną społecznie i kulturotwórczo. Ważną dla kraju i dla regionu – mówi prof. dr hab. Włodzimierz Jaskólski, prorektor UMK ds. współpracy z otoczeniem społecznym i gospodarczym i koordynator zespołu odpowiedzialnego za wdrożenie strategii UMK w obszarze "Relacje".

więcej »
więcej: Strategia UMK: kształcenie na najwyższym poziomie
Strategia UMK: kształcenie na najwyższym poziomie
2022-02-10

- Naszym głównym celem jest wypracowanie takiego modelu, który pozwoli naszym absolwentkom i absolwentom na funkcjonowanie w dynamicznie zmieniającym się świecie – mówi prof. dr hab. Przemysław Nehring, prorektor ds. kształcenia i koordynator zespołu odpowiedzialnego za wdrożenie strategii UMK w obszarze "Kształcenie".

więcej »
więcej: Strategia UMK: mocna nauka
Strategia UMK: mocna nauka
2022-01-27

Rozwój nauki jest jednym z pięciu najważniejszych celów Uniwersytetu zawartych w Strategii UMK na lata 2021-2026. - Wzmocnienie w tej sferze będzie możliwe dzięki uzdolnionej i zmotywowanej kadrze oraz działaniom na arenie międzynarodowej – mówi prof. dr hab. Wojciech Wysota, prorektor ds. nauki, przewodniczący zespołu strategicznego oraz koordynator zespołu obszarowego "Nauka".

więcej »
więcej: Nowa Strategia Uniwersytetu
Nowa Strategia Uniwersytetu
2022-01-13

Rok 2022 będzie dla Uniwersytetu Mikołaja Kopernika szczególnie ważny. Rozpoczyna się bowiem realizacja nowej Strategii Uniwersytetu.

więcej »

Strategia UMK